Duzges sodyba - pokylių salės nuoma Mažeikių rajone

Dūzgės sodyba

Dūzgės sodyba

Paslaugos

Didžioji pokylių salė

Didžioji pokylių salė talpina iki 60 svečių, o furšetų metu galime priimti net 80 svečių. Jums tikrai užteks vietos ne tik prie vaišių stalo, bet šokiams ir žaidimams taip pat. Pokylių salės interjerą puošia židiniai, klinkerio dekoras, autoriniai tautodailininkų darbai. Iš pagrindinės pokylių salės išėjus į terasą atsiveria puikus vaizdas į upę. Salėje oras kondicionuojamas, įrengtas grindinis šildymas, tad bet kokiu metų laiku patalpoje bus pageidaujama oro temperatūra.

Dūzgės sodybos didžioji salė

Mažoji pokylių salė

Mažoji pokylių salė talpina iki 30 svečių. Ji pritaikyta ne tik šventei, bet ir seminarų ar mokymų organizavimui. Iš mažosios pokylių salės yra išėjimas į lauko terasą. Tai puiki vieta tiems, kurie atvyksta su mažais vaikučiais.

Dūzgės sodybos mažoji salė

Apgyvendinimas

Antrajame pastato aukšte įrengti dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai kambariai, pro kurių langus atsiveria vaizdas į Varduvos upę. Tualetai ir dušai yra bendro naudojimo patalpose, tačiau nudojami individualiai. Hole rasite poilsio zoną su bibliotekėle, ten taip pat galite žiūrėti televizorių. Jei didesnė svečių grupė norėtų gyventi kartu, galime Jums pasiūlyti 6-vietį kambarį, su atskira mini virtuve, tuoletu ir dušu. Sodyboje yra bendro naudojimo patalpos, kuriose galite ne tik pasišildyti, bet ir pasigaminti maistą. Jūsų patogumui yra viryklė, šaldytuvai, mikrobangų krosnelė, indaplovė, indai.

Žmonių apgyvendinimas Telšiuose, Mažeikiuose

Maisto ruošimas

Mes turime sukaupę asmeninę patirtį ruošiant maistą ne tik pobūviams bet ir kitoms progoms. Gaminame virš 100 receptūrų patiekalų. Mums svarbiausia – maisto kokybė, maisto sauga ir maisto estetika. Visada atsižvelgiame į užsakovo pageidavimus ir visada galime patarti sudarant renginio meniu.

Maisto gamyba, maisto išvežimas Telšių apksrityje, Mažeikių rajone

Maisto išvežimas

Teikiame pagaminto maisto išvežimo į užsakovo nurodytą vietą paslaugą. Galime atvykti ne tik su pagamintu ir lėkštėse serviruotu maistu, karštais patiekalais tam skirtuose termosuose, bet ir su savo indais.

Maisto išvežimas ir gamyba žemaitijoje

Kubilo nuoma

Sodyboje yra kubilas, kuriame vienu metu gali maudytis 10-12 žmonių. Mes naudojame upės vandenį, todėl vandens maudynės tampa dar malonesnėmis.

Kubilo nuoma Mažeikiuose, Telšiuose